Neşeli Bir Gün

';

Dünyanın tüm çocukları için Neşeli Bir Gün istemek bütün yaptığımız! Ayrımcılığın yerine dostluğu koyabiliriz. Sonrasında hep beraber bir şarkı yaparız, bir de pasta, olur gider.

Neşeli Bi Gün, kolektif çalışmanın sonucu olarak ortaya çıktı. Perihan Demirbaş sözlerini yazdı, Şubadap ekibi besteledi. Mamoste Yaşar ve Mouran Turkmani ile birlikte Kürtçe ve Arapça çeviriler yapıldı. Geçmişten bugüne yaptığımız çeşitli mahalle ve albüm çalışmalarında tanıştığımız çocuklar, şarkıyı Türkçe, Kürtçe ve Arapça olmak üzere üç dilde söyledi. Serhat Şahin şarkının kayıt, mix, mastering işlerini üstlendi.

Ailelerle birlikte #Kültürpark‘ta bir klip çekimi gerçekleştirdik. Direncan Babacan, Murat Koçak, Selen Doğan buradaki çekimleri yaptı. Dilan Taşdemir montajı için sabahladı. İlker Kılıçer klip için pantomim ve kukla gösterisi ile oradaydı, Orkun Kocabıyıkoğlu çocuklarla drama yaparak çalışmaya destek oldu. Fatih Akyol ve Ezgi Or yüz boyama yaptı, Fırat Bingöl çocuklarla resim çalışmasıyla katkı yaptı.

Ekibimizden ve çevremizden arkadaşlarımız klip çekim alanında görev aldı. Unuttuğumuz mutlaka vardır. İdare edin 🙂 Herkese emekleri için çok teşekkürler. Üretmeye devam!

Neşeli Bi’ Gün

#copyleft, yani tüm hakları hiç kimsenin, çok ısrar ederseniz "tüm hakları çocukların"